VIDEOGALÉRIA

So súhlasom Mestskej televízie v Komárne vám prinášame krátku reportáž z vyhodnotenia celoslovenskej súťaže Petzvalov mapový okruh fotoklubov 2019 v slovenskom aj v maďarskom jazyku.     
So súhlasom Mestskej televízie v Komárne vám prinášame krátku reportáž z našej súťaže COM - DANCE 2019.  
So súhlasom Mestskej televízie v Komárne vám prinášame krátku reportáž z našej výtvarnej súťaže Komárňanské ART Spektrum 2019 v slovenskom aj v maďarskom jazyku.   
So súhlasom Mestskej televízie v Komárne vám prinášame reportžá z Koncertu zborov Južného slovenksa.  Reportáž časť I. Reportáž časť II.
So súhlasom Mestskej televízie v Komárne vám prinášame ktátku reportžá z našej fotografickej súťaže Komárňanské FOTO Spektrum 2018 v slovenskom aj v maďarskom jazyku.  
So súhlasom Mestskej televízie v Komárne vám prinášame krátku reportáž z našej výtvarnej súťaže Komárňanské ART Spektrum 2018 v slovenskom aj v maďarskom jazyku.   
So súhlasom Mestskej televízie v Komárne vám prinášame krátku reportáž zo slávnostného ukončenia projektu 2. ročník Týždeň kultúry - Na ceste s nami... v slovenskom aj v maďarskom jazyku.   
So súhlasom Mestskej televízie v Komárne vám prinášame krátku reportáž zo slávnostného otvorenia výstavy Komárňanská pevnosť cez objektív v slovenskom aj v maďarskom jazyku. 
So súhlasom Mestskej televízie v Komárne vám prinášame krátku reportáž zo slávnostného vyhodnotenia súťaže Komárňanské ART Spektrum 2017 v slovenskom aj v maďarskom jazyku.  
So súhlasom Mestskej televízie v Komárne prinášame reportáž z fotosúťaže pre študentov stredných škôl Komárno cez fotoobjektív v slovenskom aj v maďarskom jazyku.   
1 | 2 >>

Dnes je: , meniny oslavuje: , zajtra má meniny:

Kontakt

Regionálne osvetové stredisko v Komárne Petőfiho 2 - P.O.Box 159
945 01 Komárno
035/ 760 3783 riaditel@ros-komarno.sk